تبلیغات
حلقه شهید عبدالحسین برونسی - آیا اهمیت و تأثیر نامه ی امام به جوانان اروپا و آمریکا را متوجه شدید؟

حلقه شهید عبدالحسین برونسی
 
افسران - آیا اهمیت و تأثیر نامه ی امام به جوانان اروپا و آمریکا را متوجه شدید؟

بعد از جریاناتی که درباره ی مجله ی شارلی ابدو در فرانسه رخ داد، خیلی ها از جمله سران غرب انتظار داشتند که رهبر ایران واکنش کوبنده ای داشته باشد، حالا یا سخنرانی کوبنده ای درباره ی روشنگری و محکومیت این حرکات ضداسلامی یا پیامی به دبیرکل سازمان ملل یا…
اما امام خامنه ای کاری کرد که همه ی سران غرب و حتی بعضی از ما را در شوک فرو برد. امام خامنه ای نامه ای به کسانی نوشت که آینده ی جهان غرب را رقم می زنند. او در این نامه ی کوتاه آنچنان طومار توطئه های دشمن را درهم پیچید که حتی به فکر غربی ها هم نمی رسید.
امام خامنه ای از جوانان غرب خواست تا با تحقیقی بی طرفانه از منابع اصیل اسلامی همچون قرآن، اسلام را بشناسند و هرچه که رؤسای کشورهای آنها به عنوان اسلام معرفی کردند، بی وقفه نپذیرند.
دوستان ، به این نوع ارتباط میگن ” دیپلماسی عمومی” ، بسیار تاثیرگذار خواهد بود. یعنی حضرت آقا دارن جور دستگاه دیپلماسی رو در صدور انقلاب ناب و اسلام ناب میکشن. این شیوه رو حضرت رسول (ص) هم در ترویج وحی با نامه نگاری به سایر کشورها انجام میدادند.
این نامه از آنچنان اهمیتی برخوردار است که حتی اگر نگاهمان را فراتر ببریم، می توانیم بگوییم که نائب امام عصر قصد دارد تا اذهان مردم جهان را بیش از پیش با اسلام حقیقی آشنا کند و این می تواند یکی از پیش زمینه های ظهور امام مهدی(عج) باشد ان شاء الله…!
خودت و اطرافیانت را آماده کن!
خبری در راه است . . .
طبقه بندی: امـام خـــــــامــــــنهـ ای، 
نوشته شده در تاریخ 1393/11/4 توسط یونس